مقاله ای در مورد احداث داروخانه

مقاله ای در مورد احداث داروخانه

احداث داروخانه

مختصری از گزارش کارآموزی
۱ـ با توجه به مشکلات کاری مردم و ترافیک و شلوغی شهر فرد با مراجعه به چندین داروخانه داروی مورد نظر خود را پیدا نیمی کند او میتواند از طریق اینترنت در منزل و یا با مراجعه به اولین داروخانه بفهمد که دارو مورد دلخواه او در کدام داروخانه در سطح شهر است و امیتواند از طریق داروخانه این دارو را تا مثلاٌ ۵ ساعت برای خرید رزرو کند و به آن داروخانه دارو مورد نظر خود را بیگرد که این تا حد زیادی وقت افراد و سایر عوامل از جلمه تراقیک صرفه جویی میکند

۲ـ یکی دیگر از محسنات این کار جلو گیری از روابط زیر زمینی بعضی داروخانه ها با داروخانه های دیگر است که اقدام به تعویض دارو با یدیگر ( مبادله دارویی ) میکنند بدون اطلاع وزارت بهداشت و انجمن داروسازان.
به این ترتیب انجمن داروسازان یک ارنج فعلی از مصرف دارو های خاص در سطح شهر پیدا میند که این هم به نفع خود مردم است مثلاُ فروش داروهای سرطانی فقط در بیمارستانهای امید و داروخانه هلال احمر است و وقتی این داروها در داروخانه های دیگر خاص جز لیست عرضه بشود خیلی از مشکلات مردم حل میگردد.

۳ـ یکی دیگر از محسنات این کار ایجاد شغل برای یک فرد و طلاع مدیر از موجودی داروهای خود میباشد.
تعویض بعضی از دارو ها با اجازه انجمن داروسازان

فهرست مطالب
سرفصل ها
جدول امتیازات
شرایط تاسیس
مشخصات مکان:
معمولاُ بهتر است یک داروخانه چه افرادی داشته باشد
چند نکته مهم :
انتخاب افراد:
قانونی کردن:
تبلیغات:
ارتقای فروش:
قیمت فروش:
نکته مهم:
راه اندازی یک سایت کامپیوتری:
اهداف راه اندازی :
هزینه انجام :
ایجاد خدامات ویژه برای بیماران خاص:
چارت زمان بندی

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

تعداد صفحات: 11

فرمت فایل: WORD