گزارش کارآموزی کارگاه صنعتی لیفت تراک ماهان

گزارش کارآموزی کارگاه صنعتی لیفت تراک ماهان

پروژه کارورزی با عنوان گزارش کارآموزی کارگاه صنعتی لیفت تراک ماهان در قالب ورد و قابل ویرایش و در 38 صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

مقدمه :
انسان از اوایل خلقت تا به امروز دائماً به تسلط و تکامل در امور خود دست یافته و همواره تمایل داشته که هر چیزی را با کمترین هزینه ممکن، چه اقتصادی و چه زمانی، به دست آورد. با ورود انقلاب‌های صنعتی به جهان و پیشرفت‌های عظیم در زمینه‌های مختلف، امروزه مفهوم ضرب‌المثل “وقت طلاست” بیشتر قابل درک می‌شود. در گذشته، انسان‌ها شاید به اندازه کنون اهمیت هزینه در زمینه‌هایی مانند ارتباطات و حمل و نقل را نمی‌دادند. اما اکنون، زمان فرا رسیده و ابزارها و وسایلی که زندگی انسان‌ها بدون آنها غیرممکن به نظر می‌رسد، از جمله لیفت تراک، جزء لوازم ضروری زندگی شده‌اند. تصویر پیش رو، توضیحی در مورد این ماشین و گزارش کوتاهی از دوره کارآموزی من در کارگاه تولیدی صنعتی ماهان لیفت تراک را ارائه می‌دهد.

لیفتراک ماهان

فهرست مطالب
مقدمه
تاریخچه و معرفی لیفت تراک
انواع  لیفت تراک
اجزاء اصلی لیفت تراک
لیفت تراک چگونه کار می کند
ویژگی های ایمنی لیفت تراک
آموزش کاربر لیفت تراک
حوادث لیفت تراک
الحاقی لیفت تراک
آشنایی با ماهان لیفت تراک
شرح مختصری از عملکرد کار آموز در واحد تولیدی
منابع و مآخذ

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

تعداد صفحات: 38

فرمت فایل: WORD