پاورپوینت آموزش ورزش دارت

پاورپوینت آموزش ورزش دارت

آموزش ورزش دارت
مقدمه پاورپوینت
ورزش دارت ورزش ساده ای است ولی این کافی نیست که فقط وسط تخته دارت را هدف قرار دهیم و پرتاب کنیم، بلکه تخته دارت ۶۲ قسمت برای امتیاز دارد که هر کدام به نوبه خود از حساسیت بالایی برخوردار است. این ورزش را پیر تا جوان ، چه پسر چه دختر وحتی معلولین و جانبازان ویا ناشنوایان می توانند به عنوان یک حرفه، یک ورزش ویا حتی یک تفریح سالم با خیالی آسوده وبرای رفع استرس انجام دهند.

تاریخچه
بازی دارت صدها سال قدمت دارد . در جنگ باراک ( ۱۴۵۵- ۱۴۸۵ ) تفریح سربازان تیراندازی با کمان بود . سرانجام صلح و دوستی بین سال های ۱۴۸۱ تا ۱۶۰۳ فرا رسید . در این زمان بود که تیر ها را کوتاه کردند و فقط با استفاده از دست نشانه را هدف گرفته و تیرها را پرتاب می کردند .
ابتدا تنه مشک های آب را هدف قرار داده اما سپس پوست را به تکه ای از درخت چسبانده و مورد هدف قرار دادند . سپس برش های از تنه درخت را به عنوان صفحه دارت استفاده می کردند . در سال ۱۸۹۶ میلادی شخصی به نام برایان کاملین این هدف را امتیاز بندی و صفحه ای شبیه به تخته دارت های امروزی ابداع کرد و در سال ۱۹۲۴ فردی به نام لایسنز ویکتالرس انجمن بین المللی دارت را تاسیس کرد .

فهرست مطالب
مقدمه
تاریخچه
اجزای تشکیل دهنده ورزش دارت
تخته دارت
نحوه نصب تخته دارت و فواصل قانونی
تقسیم بندی امتیازات در تخته دارت
قواعد مشترک در تمام بازی های دارت
محبوبترین نوع بازیهای دارت
قوانین

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

تعداد صفحات: 17

فرمت فایل: پاورپوینت