تحقیق درباره زنبور عسل و عسل

تحقیق درباره زنبور عسل و عسل

زنبور عسل یکی از حشرات مفید برای انسان است . زندگی زنبور عسل شگفت های بسیار زیادی دارد که اکثر افراد از آن بی خبر هستند.

در این قسمت سه تحقیق در مورد زنبور عسل و عسل آورده ایم. این تحقیق ها جمعا دارای ۵۰ صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آنها وجود دارد.

عنوان تحقیق اول ، آشنایی با زنبور عسل بوده و شامل ۱۰ صفحه می باشد. در این تحقیق به موضوعات مختلفی از جمله ساختار بدنی زنبور عسل ، انواع زنبور عسل ، کندوی زنبور عسل ، نژادهای زنبور عسل ، زهر زنبور عسل و … پرداخته شده است.

تحقیق دوم شامل ۹ صفحه بوده و عنوان آن عسل و خواص درمانی آن می باشد. در این تحقیق پس از بیان مقدمه ، نکاتی در مورد زنبور عسل و عسل در اسلام آورده شده است. علاوه بر آن در مورد خصوصیات ظاهری و شیمیایی عسل ، فواید عسل ، موم عسل ، درمان بیماریها با عسل و … مطالبی ذکر شده است.

تحقیق سوم شامل ۳۱ صفحه بوده و کامل تر از دو تحقیق قبل می باشد. در این تحقیق زندگی زنبور عسل به طور کامل توضیح داده شده است. همچنین در این تحقیق عناوین زیر نیز وجود دارد.

گونه های مختلف زنبور عسل ، جمعیت زنبور عسل ، ملکه زنبور عسل ، زنبور عسل نر ، زنبور عسل کارگر ، بیماریهای زنبور عسل ، جهت یابی زنبور عسل ، انواع عسل ، ویژگیهای عسل ، زنبور عسل در قرآن ، شگفت های زنبور عسل و …

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

تعداد صفحات: 50

فرمت فایل: WORD