تحقیق در مورد زلزله هوایی

تحقیق در مورد زلزله هوایی

زلزله هوایی

زلزله هوایی (هارپ)
با یک تکنولوژی استثنائی به اسم هارپ “HAARP”هر آسیب و بلایی که دلشان می خواهند سر مردم دنیا بیاورند،. و در اخبار ها و روزنامه ها به عنوان پدیده های طبیعی تقدیم مردم کنند. و مطمئنا کسی که در مورد هارپ چیزی نمی داند خام این حرف ها خواهد شد.

حوادث طبیعی در طول میلیون ها سال طبیعی بوده اند. به غیر از دهه های اخیر که این حوادث برخی طبیعی و برخی دیگر از طریق تکنولوژی های پیشرفته تولید و به جان و مال مردم لطمه میزنند.

این حوادث ظاهراً طبیعی که غیر طبیعی تولید میشوند. (مثل زلزله، طوفان ها، خشکسالی ها و سیل های بی شاخ و دم). را امروزه از طریق فرستادن ماکرو ویو (Microwave) از ماهواره ها و پروژه های هارپ بوجود می آورند. قابل گفتن است که زلزله را نیز میتوان از طریق انفجار بمب اتمی در چاهای عمیق نیز تولید کرد.

آنچه را که می خوانید بیشتر جنبه ی آگاهی دارد و تحقیق بیشتر در این مورد به عهده ی شما خواهد بود.

هارپ چیست؟

هارپ یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقیق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere). و مطالعات معادن زیر زمینی (با استفاده از امواج رادیویی) تاسیس شده است.

هارپ چیست

ولی در واقع “پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن” بمنظور کامل کردن یک سلاح جدید پایه گذاری گردیده است.

توضیح آنکه: جنگ هایی که از امواج “رادیویی”، “لیزر” و “نیروی مغناطیس” برای صدمه به نیروی مقابل استفاده کند. به جنگ ستارگان معروف است.

آیونوسفیر چیست و کجاست؟

لایه ی آیونوسفیر در بالاترین لایه ی اتموسفیر (Atmosphere) قرار دارد.

این لایه تشعشات خطرناک ماورای بنفش و اکس ری خورشید را جذب کرده . و مانند سقفی از ورود آنها به زمین جلوگیری می نماید تا زندگی بر روی کره زمین امکان پذیر گردد. همچنین به دلیل محیط الکتریکی موجود در آیونوسفیر از این لایه برای انعکاس امواج رادیوئی به اطراف زمین استفاده می شود. اگر این لایه به هر دلیلی دچار اختلال شود تاثیرات بسیار زیادی بر روی زمین گذاشته و زیستن را مختل می کند.

HAARP هارپ

لایه آیونوسفیر چه ربطی به هارپ دارد؟

سیستم هارپ طوری طراحی شده است که بر روی آیونوسفیر تاثیر مستقیم داشته باشد. از نمونه های این تاثیرات قرمز و گداخته شدن و یا ذره بینی نمودن لایه را میتوان نام برد.

این سیستم در حال حاظر از یک مجموعه آنتن های مخصوص 180 برج آنتن آلومنیومی به ارتفاع 50/23 متر تشکیل . و برروی زمینی وسیعی به مساحت 23000 متر مربع در آلاسکا (Alaska) نصب گردیده است.

آنتن های هارپ با پرتاب رادیو فرکانس های بالا به آیونوسفیر می توانند. ناحیه وسیعی از آیونوسفیر را گرم کرده و در نتیجه این ناحیه به تپش افتاده . و در اثر آن امواج پایین و فوق پایین تولید و به زمین فرستاده شوند. لازم به توضیح است که از میان تاسیسات مشابه آن در دنیا، هارپ تنها سیستمی است. که عملا قادر است جهت و زاویه پرتوها را کاملا در کنترل داشته باشد. و هر ناحیه از آیونوسفیر را که بخواهند هدف گیری کنند.

آنتن های هارپ در آلاسکا

آنتن های هارپ در آلاسکا

فهرست مطالب
زلزله هوایی
هارپ چیست؟ 1
آیونوسفیر چیست و کجاست؟ 2
لایه آیونوسفیر چه ربطی به هارپ دارد؟ 2
آنتن های هارپ در آلاسکا 3
برخی از کاربرد های هارپ به شرح زیراند 4
ایجاد زلزله توسط هارپ 7
زمین لرزه هایی بیست سال اخیر در ایران 7
مقایسه زمین لرزه های نیوزیلند 8
زلزله در آلاسکا 8
زلزله ها در عمق ١٤ کیلومتر در ایران 9
زمین لرزه های رگه گسل Fault lines 9
ارگ بم ما چه شد؟ 9
دلفین های ما چه شدند؟ 10
نتایج: 12

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

تعداد صفحات: 15

فرمت فایل: WORD